Aksident në Dimal, mjeti batohet në rrugë, plagoset rendë drejtuesi

Aksident në Dimal, mjeti batohet në rrugë, plagoset rendë

Një aksident rrugor u regjistrua pasditen e sotme në fshatin Hinkë në bashkinë Dimal.

Një 45-vjeçar që ka qenë duke udhëtuar me mjetin "Opel Astra", ka humbur kontrollin dhe është batuar në rrugë.

Si pasojë Krenar.C mësohet se ka humbur njërin krah në vend dhe është transportuar drejt Spitalit Rajonal Berat, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të policisë rrugore dhe ekspertë që kanë kryer edhe kqyrjen e vendit të ngjarjes.

Sipas policisë, aksidenti është shkaktuar si pasojë e humbjes së kontrollit të mjetit për shkak të shpejtësisë.

Aksident në Dimal, mjeti batohet në rrugë, plagoset rendëAksident në Dimal, mjeti batohet në rrugë, plagoset rendëAksident në Dimal, mjeti batohet në rrugë, plagoset rendëAksident në Dimal, mjeti batohet në rrugë, plagoset rendëAksident në Dimal, mjeti batohet në rrugë, plagoset rendëAksident në Dimal, mjeti batohet në rrugë, plagoset rendëAksident në Dimal, mjeti batohet në rrugë, plagoset rendëAksident në Dimal, mjeti batohet në rrugë, plagoset rendë

EMISIONET