Aksident në aksin Shkodër-Shirokë, motori del nga rruga, dëmtohen babë e bir

Aksident në aksin Shkodër-Shirokë, motori del nga rruga,
foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Shirokë.

Motomjeti që drejtohej nga një 38 vjeçar ka dalë nga rruga ku si pasojë janë dëmtuar 38 vjeçari dhe dhe djali i tij 14 vjeçar.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 14:00, në aksin rrugor “Shkodër-Shirokë”, motomjeti që drejtohej nga shtetasi N. K., 38 vjeç, ka dalë nga rruga.

Si pasojë janë dëmtuar shtetasi N. K. dhe djali i tij, 14 – vjeçar, që udhëtonte në këtë motomjet, të cilët janë dërguar për mjekim në spitalin rajonal të Shkodrës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

EMISIONET