Aksident në aksin rrugor Lezhë-Rrile, plagoset rëndë drejtuesi i çiklomotorit

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Rrile.

Një automjet është përplasur me një çiklomotor.

Drejtuesi i çiklomotorit ka mbetur i dëmtuar dhe është transportuar për në Spitalin Rajonal të Lezhës jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes duke kryer hetimt mbi shkaqet e këtij aksidenti.

Aksident në aksin rrugor Lezhë-Rrile, plagoset rëndë

Aksident në aksin rrugor Lezhë-Rrile, plagoset rëndë

Aksident në aksin rrugor Lezhë-Rrile, plagoset rëndë

Aksident në aksin rrugor Lezhë-Rrile, plagoset rëndë

EMISIONET