Aksident i shumëfishtë në lagjen "Apolonia" në Fier

Një aksident i 5 fishtë ka ndodhur në lagjen Apolonia në Fier në vendin e quajtur Zogu i Zi.

Fatmirësisht nuk ka persona të plagosur por vetëm dëme materiale.

Automjetet e përfshira në aksident janë të tipit Honda Civic, Golf 4,  Skoda, Peugeot, motorr shpërndarës picash.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

EMISIONET