Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël dhe këtë lajm të bukur e ka konfirmuar dhe vetë aktorja.

Prej ditësh nëpër media kanë qarkulluar lajme se Eliona do të bëhet nënë dhe mesa duket këto thashetheme kanë qenë të vërteta.

Së fundmi aktorja ka publikuar në Instagram foto nga “baby shoëer” që ka organizuar para ardhjes në jetë të bebit.

E veshur me të bardha dhe mjaft e lumtur Eliona pozon para tortës në të cilën shkruhet “Vajzë apo djalë?”

“Po ja uroj vetes ditelindjen kete vit me nje nga fotot me te lumtura te jetes time “-shkruan aktorja e cila festoi ditëlindjen.