Bëmë mama të të ngjaj, edhe vajza e Madonës pozon me sqetulla të padepiluara

Bëmë mama të të ngjaj, edhe vajza e Madonës  pozon me

Këngëtarja 62 vjeçare postoi në Instagram foton e veçantë me të bijën.

Në foto vërehet sqetulla e padepiluara e Lourdes.

Menjëherë postimi shkaktoi reagime nga më të ndryshme, nga ndjekësit e Madonnës.

Të shumtë ishin ata që e kritikuan, duke thënë se diçka e tillë nuk është higjienike, ndërkohë tjerë dolën në mbrojtje të 24 vjeçares.

" Është art të mos depilohesh", shkruan një ndjekëse.

Lourdes njihet për natyrën ekspresive.

Daljet e saja publike ne mbrojtje të kauzës për barazi gjinore dhe liri kanë shkaktuar gjithmonë polemika.

Gjithashtu Madonna në 2014-ën ka shpërndarë një foto me sqetulla të padepiluara. Krahas fotos ajo shkruan:

"Long hair...Don't care", "Nuk e vras mendjen për qimet".

EMISIONET