Një 43 vjeçar me inicialet B.Q është arrestuar në flagrancë nga policia e Tiranës.

43 vjeçari akuzohet se ushtronte sistematikisht dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëjetueses së tij, thuhet në njoftimin e  policisë.

Arrestimi u krye nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 5.