Ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme babai i Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Lajmin e ka bërë të ditur kjo e fundit me anë të një postimi në facebook, ku shkruan: “U prehsh në paqe ba”.

Mësohet se ai ishte i sëmurë rëndë dhe luftonte me vdekjen prej disa ditësh.