Reme Lala,  e cila mori deputetin nën siglën e PDIU në Dibër dhe më pas iu bashkua PS, nuk do të garojë në zgjedhjet e 25 prillit.

Edhe pse ishteë përfolur se do të ishte në listat e PS-së për qarkun e Tiranës, burimet bëjnë me dije se ajo është tërhequr nga kandidimi.

Lexo edhe: Pas Hysit, edhe Baraj nuk kandidon më 25 prill: T’ju lemë hapësirë të rinjve

As Sadi Vorpsi nuk do kandidojë per deputet më 25 prill