Zebervoki zbulon skandalin e “Përputhen”: Alvisa dhe Hyseni po shtiren, jashtë kamerave janë bashkë

Zebervoki zbulon skandalin e “Përputhen”: Alvisa dhe Hyseni po

Marius Dervishi i njohur me emrin e skenës “Zebervoki” i ftuar ditën e shtunë në emisionin “Mes Yjesh” Ora News, zbulon prapaskenat e dy personazheve që ndodhen aktualisht në “Përputhen”.

Bëhët fjalë për Alvisa Qarri dhe Hysen Rama. Çifti i cili ngalli polemika, ku Shqiptarët ndjenë keqardhje për futjen në program të ish të dashurit të saj.

 

EMISIONET