Xhensila Myrtezaj në një intervistë të pazakontë me kunatën, rrëfen për sipërmarrjen

Xhensila Myrtezaj në një intervistë të pazakontë me

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj u rrëfye sot tek " Jeto me orën" përballë moderatores dhe njëkohësisht kunatës së saj Ana Kallaku.

Në një intervistë të pazakontë u duk se Xhensila u ndje si në shtëpi. Ajo u ndal jo vetëm tek karriera në muzikë por edhe tek sipërmarrja e saj më re që lidhet me bukurinë dhe estetikën. 

Shikoni videon e emisionit qe brenda pak ditesh u be trending ne youtube

 

EMISIONET