Valon Shehu: Big Brother nuk më pagoi, vajzat më shikonin zhveshur në dush | Glamour Zone

Valon Shehu: Big Brother nuk më pagoi, vajzat më shikonin zhveshur

Valon Shehu, ka qenë i ftuari i parë per vitin 2022, në emisionin "Glamour Zone" në Rtv Ora, një emision nën moderimin e Ester Bylykut.

Ndër të tjera, Valoni zbuloi për herë të parë detaje nga eksperienca e tij më e fundit televizive, në Big Brother Vip.

Ai është kapur 'mat' disa herë nga vajzat teksa bënte dush zhveshur, por ai theksoi se kjo nuk ka qenë dhe aq rastësi.

Shikoni intervisten 

 

EMISIONET