Çmenduri në Tiranë, vajzat ndalojnë makinën dhe kërcejnë në mes të rrugës, shkaktojnë trafik

Çmenduri në Tiranë, vajzat ndalojnë makinën dhe

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë, ku disa vajza kanë dalë nga mjeti i tyre tip “Mercedez Benz” dhe kanë nisur të kërcejnë në rrugë.

Në një video që të publikuar nga JOQ, katër vajzat kanë dalë nga makina, dhe kanë nisur të kërcejnë, veprim I cili ka krijuar trafik të madh në rrugën te Unaza e Re.

Ata kanë nisur të kërcejnë një nga trendet e rrjetit social “Tik Tok”

Ndërkohë në video dëgjohen edhe boritë e makinave, dhe siç duket veprimi I vajazve ka sjellë edhe zemërimin e shoferëve që të cilët kanë mbetur të bllokuar në rrugë.

Kujtojmë se një rast i ngjashëm ndodhi pak ditë me parë  në autostradën e Laçit, ku dasmorët bllokuan rrugën dhe dolën dhe ia morën valles, ku policia i identifikoi dhe i gjobiti.

EMISIONET