Mandi tha se i vodhi lekët, Silva nxjerr kontratën dhe plas së qari: Më kërcënoi

Mandi tha se i vodhi lekët, Silva nxjerr kontratën dhe plas së

Pak muaj më parë, këngëtari i njohur i muzikës tallava Mandi Nishtulla tronditi rrjetin në një intervistë të dhënë për emisionin #Expuls në RTV Ora përballë gazetarit dhe autorit të emisionit, Ronaldo Sharka.

Mandi Nishtulla asokohë ndër të tjera akuzoi dhe Silva Gunbardhin dhe bashkëshortin e saj, Dafi Dertin me të cilët ka bërë këngën "Të ka lali shpirt", kënga me e klikuar shqiptare se këta të fundit i "kanë vjedhur" lekët e fitimeve të klikimeve pasi të gjitha i kanë marrë vetë.

Së fundmi, pas heshti disa muaj, Silva Gunbardhi vendosi të flasë me fakte po në emisionin #Expuls përballë Ronaldo Sharkës në RTV Ora.

Shikoni videon 

 

EMISIONET