Luli Për'puthen: Me Fation Kuqarin s'do bëja kurrë seks, Rama të than piten!

Luli Për'puthen: Me Fation Kuqarin s'do bëja kurrë

E ftuara e mbrëmjes në emisionin Expuls në RTV Ora ishte ish-konkurrentja e “Përputhen”, Luli.

Ajo ju përgjigj pyetjeve hot të moderatorit Ronaldo Sharka në studio dhe përgjigjet e saj shkaktuan jo pak të qeshura.

Shikoni videon e emisionit

 

EMISIONET