"Kam qenë me mbi 1 mijë burra"- Zogu Tiranës tregon si e pritën në burg - #EXPULS

"Kam qenë me mbi 1 mijë burra"- Zogu Tiranës tregon si

Hermes Nikaj ka qenë i ftuari special i mbrëmjes në sezonin e dytë të EXPULS nga Ronaldo Sharka, i cili ka nisur këtë të shtunën mbrëma, në ekranin gjeneralist të RTV Ora.

Pas arrestimit të bujshëm të rreth dy viteve më parë, ai vendosi të flasë për herë te parë dhe ekskluzivisht në këtë program.

Shikoni videon

 

 

EMISIONET