"Ilir Shaqiri më ngacmoi seksualisht"- Serena Sula plas skandalin. Tregon nëse është në një lidhje

Modelja Serena Sula, ka qenë e ftuar në finalen e emisionit Expuls, në RTV Ora me moderatorin Ronaldo Sharka.

Sula përballë moderatorit, për  rreth 21 minuta, foli për këngën e saj të fundit, e titulluar Tëerk.

Po ashtu modelja tha se aktualisht është single, që pas ndarjes së ish-banorit të Big Brother, Arjonit.

Ekskluzivisht për Expuls, Sula tregoi se fituesi I Big Brother Vip, Ilir Shaqiri e ka ngacmuar seksualisht, kur shkoi për intervistë te Top Channel.

Modelja e ftoi moderatorin Sharka që të udhëtonin bashkë, ndërsa ky I fundit tha se e pranon ftesën, por me batuta hodhi kunja dhe për Shaqirin.

Për më tepër ndiqni intervistën e plotë:

 

EMISIONET