Çifti i parë nga Për'puthen/ Alvisa dhe Bashkimi rrëfejnë dashurinë jashtë kamerave

Çifti i parë nga Për'puthen/ Alvisa dhe Bashkimi

Alvisa Qarri dhe Bashkim Seiti janë çifti i parë që dolën bashkë nga emisioni i dashurisë "Për’puthen".

Por si po shkon marrëdhënia e tyre jashtë kamerave dhe larg publikut.

Në një  intervistë për "Ditë e Re" në ekranin e RTV Ora, çifti pohon se janë në një periudhë ku po njihen më mirë me njëri-tjetrin dhe se tani po shijojnë daljet e tyre larg kamerave dhe vëmendjes së publikut.

Shikoni videon 

 

EMISIONET