Basha apo Berisha? Astrologu tregon kush merr PD-në, pandemia mbaron kur... - #Expuls

Basha apo Berisha? Astrologu tregon kush merr PD-në, pandemia mbaron kur...

Jofiel Koço, astrologu i njohur shqiptar ka qenë së fundmi në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Orapër të bërë parashikimin vjetor të shenjave zodiake.

Besojmë apo jo, astrologjia futet kudo dhe disi, ndikon në jetën tonë. Madje dhe në politikë.

Gazetari nuk mund të rrinte pa pyetur për situatën e nxehtë brenda Partisë Demokratike, lidhur me shenjat e horoskopit respektiv të Bashës dhe Berishës.

Shikoni videon 

 

EMISIONET