Tottenham nuk ndalet në merkato, kërkon informacion për Skriniar

Tottenham nuk ndalet në merkato, kërkon informacion për Skriniar

Totenham para pak ditësh arriti që të siguronte shërbimet e Reguilon dhe Gareth Bale nga Real Madrid, por Mourinho dëshiron edhe një goditje të fundit.

Sipas mediave të huaja klubi anglez ka kërkuar informacion për Milan Skriniar të Inter dhe zikaltërit janë të gatshëm që ta shesin, por kërkojnë 60 milion euro.

Kjo shifër është cilësuar si e lartë nga Tottenham dhe kanë kërkuar ulje. Interi pak ditë më parë ka larguar nga ekipi edhe Diego Godin.

25-vjeçari pëlqehet shumë nga trajneri portugez, teksa Inter kërkon të shesë dhe të afrojë Smalling dhe Milenkoviç .

EMISIONET