Tottenham i papërmbajtshëm, "poker" i Son, buzëqesh Mourinho

Tottenham i papërmbajtshëm, "poker" i Son, buzëqesh

Pas humbjes në ndeshjen e parë, Tottenham i Jose Mourinhos shkëlqen në sfidën e dytë duke mposhtur 5-2 Southampton në transfertë.

Spektakolar Son me 4 gola dhe Harry Kane.

Koreaono-jugori përveç 4 golave dha edhe asistin për sulmuesin anglez.

Në pritje të Gareth Bale dhe Reguilon, duket se portugezit Mourinho i rikthehet buzëqeshja.

Ja golat e ndeshjes:

EMISIONET