Tiranë, 60-vjeçari vetëvritet me çifte në Astir

Tiranë, 60-vjeçari vetëvritet me çifte në Astir

Një 60-vjeçar është vetëvrarë mbrëmjen e sotme me armë zjarri në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00, në Astir.

"Në banesën e tij dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu çifte shtetasi F. I., rreth 60 vjeç, banues në Astir Tiranë" njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

EMISIONET