Prej kohësh modelja dhe këngëtarja e njohur Morena Taraku e ka ndërtuar jetën e saj në Turqi dhe njihet për jetën luksoze që ajo bën dhe fotot provokuese që hedh në rrjetet sociale.

Së fundmi Morena ka postuar një foto provokuese me bikini duke ekspozuar format trupore, por ajo që ra më shumë në sy ishte mbishkrimi që kishte bërë në këtë postim.

Me këtë mesazh ajo ka thumbuar ish-të dashurit e saj.

“Më pëlqejnë mesazhet e ish-të dashurve të mi kur ata duan një shans të dytë”, ka shkruar ajo.