Vajza e ish-deputetes, Albina Deda dhe Miss Kosova, Blerta Veseli, do të jenë të ftuara sonte në emision “Glamour Zone” në Rtv Ora, të moderuar nga Ester Bylyku.

Ada Deda do të rrëfejë për pagesën më të lartë si modele, ngacmimet nga djemtë e famshëm socialistë, si dhe detaje nga lidhja aktuale.

Ndërsa Miss Kosova, Blerta Veseli, do të tregojë gjithë të vërtetën e marrëdhënies me Majk, si dhe momentin më të sikletshëm për të gjatë sfiladës.

Si do të reagojnë vajzat në kamerën e fshehtë gjatë tërmetit në “Glamour Zone”?

Mos e humbisni, sonte ora 22:30. Emisioni do të transmetohet premierë në youtube në orën 22:45 në kanalin e RTV Ora.