Partnerja e CR7, Georgina Rodriguez, është tejet aktive në rrjetet sociale.

Ajo publikon shpesh foto dhe video, ku nxjerr në pah format e saj trupore.

Së fundmi, bukuroshja është komentuar gjatë në mediat rozë pasi ka publikuar në InstaStory një video ku shfaqet nudo.

Në këtë video, modelja shihet e shtrirë dhe ka mbuluar vetëm pjesën para me një çantë të markës së njohur “Gucci”.

Siç duket ajo është zgjedhur për t’i bërë reklamë firmës së njohur të çantave dhe ja ka dalë shumë mirë, pasi video është komentuar gjatë në mediat rozë.