Tayna në Amerikë nën shoqërinë e deputetit kosovar, foto "hot" nga pishina

Pas një viti e vere të suksesshme me hite muzikore, këngët e së cilës numërojnë miliona klikime, Tayna ka gjetur pak kohë për të pushuar.

Tayna ka udhëtuar drej SHBA-së, e cila nga postimet e bëra në llogarinë e saj në Instagram, shihet nën shoqërinë e deputetit kosovar Daut Haradinaj dhe gruan e këtij të fundit.

Tayna ka realizuar edhe disa foto teksa ndodhet në një pishinë në Kaliforni, ku nuk heziton të ekspozojë të pasmet bombastike.

EMISIONET