Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një ndër çiftet më të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Si Xhensila ashtu dhe Besi herë pas herë i bëjnë dedikime romantike njëri tjetrit duke mos kursyer fjalët e bukura dhe të ngrohta.

Kësaj here ka qenë Besi ai i cili nëpërmjet një postimi në Instagram ka ndarë një moment mjaft të bukur krah Xhensilës.

“Si e ka ajo kënga ‘katunarja ime’? Bjer në dashuri me zotin dhe ai do të sjellë personin e duhur”- shkruan Besi.