Sulmi në xhaminë “Dine Hoxha”

Ngjarja e rëndë, e regjistruar mesditën e sotme, ku një 34-vjeçar i identifikuar si Rudolf Nikolli, hyri në xhaminë “Dine Hoxha” në Tiranë dhe plagosi me thikë 5 persona.

EMISIONET