Së fundmi Stresi ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Gazi n’fund’. Kjo këngë në bashkëpunim me reperin Finem është pëlqyer shumë nga publiku.

Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen, është fakti se reperi ka përmendur dhe emrin e Elvanës.

“Fuck fake rapper, love Elvana Gjata”, ishte kjo një frazë që reperi ka kënduar. Për të hequr pikëpyetjet që fansat e tij kanë pasur për përmendjen e emrit të Elvanës, Stresi ka postuar një video në “Instagram” dhe shkruan: Fuck fake rapper Love Elvana Gjata (ma mire ndegjoj Elvanen sesa do fake.

Pra Stresi ka shprehur hapur vlerësimin që ka për Elvanën.