Reperi i njohur Stresi gjithmonë është etiketuar si “bad boy”, (djalë i keq) megjithëse shpesh shohim shumë anë të mira e të buta të tij.

Së fundmi reperi i hitit “Loco” ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një foto teksa shihet të ketë gatuar patëllaxhan të mbushur, si dhe të ketë hekurosur rrobat e veta.

Kush tha që Stresi nuk është çun për shpi?