Stresi dhe Morena Taraku bëhen përsëri bashkë? Dyshja ka një surprizë për të gjithë fansat

Stresi dhe Morena Taraku pritet të bëjnë namin me bashkëpunimin e tyre të rradhës.

Kanë kaluar rreth 5 vitë që nga kënga e tyre e parë " Ki me bo" dhe së fundmi kanë njoftuar se një këngë e re do të dalë nga furra.

Nëpërmjet disa fotove të publikuara në "Instastory", Morena ka lajmëruar të gjithë fansat se ata janë duke punuar deri në mesnatë  për këngën e tyre të re.

Nuk dimë asnjë detaj tjetër mbi këngën por një gjë është e sigurt që ka për të thyer rrjetin me klikime.

EMISIONET