ZYRTARE/ Eros Grezda mbyll me kompromis aventurën me Partizanin

ZYRTARE/ Eros Grezda mbyll me kompromis aventurën me Partizanin

Partizani ka mbyllur kontratën me sulmuesin Eros Grezda. I afruar me bujë në merkaton e verës, sulmuesi nuk arriti të lërë shenjë dhe palët kanë vendosur të mbyllin kontratën mes tyre.

Kjo u bë e ditur nga vetë klubi i Partizanit, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

Partizani njofton mbylljen e bashkëpunimit me Eros Grezdën. Sulmuesi 28 vjeçar dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim kontratën mes palëve.

Partizani falënderon Eros Grezdën për kontributin e dhënë gjatë kësaj periudhe me fanellën e kuqe.

EMISIONET