Wanda Nara ende e martuar me Icardin por shtratin e ndan me reperin argjentinas

Wanda Nara ende e martuar me Icardin por shtratin e ndan me reperin argjentinas

Wanda Nara është e qartë në qëndrimin e saj, Mauro Icardi nuk do të jetë më pjesë e jetës sentimentale të prezantueses argjentinase. Pak kohë më parë ajo njoftoi ndarjen nga bashkëshorti dhe mediat zbulojnë se në mes të çiftit ka hyrë sërish reperi L-Gante.

Dy vajzat po jetojnë në Stamboll bashkë me Mauron që preferon heshtjen në një situatë të tillë.

E pyetur në Argjentinë për statusin social, ajo thekson se është single dhe ndihet mirë kështu por nuk përgënjeshtron lajmet se reperi nga Amerika e Jugut është shfaqur sërish në skenë edhe pse zyrtarisht vazhdon të jetë e martuar me sulmuesin e Galatasaray.  

 

 

EMISIONET