Vllaznia feston me trofeun e sezonit perfekt (Video)

Vetëm një javë më parë, Vllaznia u shpall kampione e Shqipërisë në futbollin e femrave për të nëntin vit rresht. 

Sot në stadiumin "Loro Boriçi" vajzat shkodrane ngritën në qiell trofeun e radhës pas një sezoni të dominuar me ndjekëse në distancë vetëm Apoloninë.

18 fitore dhe 1 barazim, 156 gola të shënuar dhe vetëm 2 të pësuar nga Vllaznia këtë sezon ku të hënën do të luajë edhe finalen e Kupës përballë Tiranes. 

EMISIONET