VIDEO/ Rey Manaj gjen rrjetën në Turqi, shënon një super-gol ndaj Trabzonsporit

VIDEO/ Rey Manaj gjen rrjetën në Turqi, shënon një super-gol

Rey Manaj protagonist. Sulmuesi shqiptar ka realizuar gol në Turqi, në ndeshjen e Sivasspor ndaj Trabzonspor.  Sivasspor shënoi të parin me Siaz, ndërsa i dyti erdhi nga Manaj.

Manaj ka luajtur 10 ndeshje, ku ka “tund rrjetën” 3 herë. Lojtari lushnjar ka luajtur më parë për Barcelonën B, Spezian dhe Watford.

26-vjeçari luajti 4 ndeshje për Cremonesen në vitin 2014, përpara se të transferohej te Inter, Pescara dhe Pisa.

EMISIONET