VIDEO/ Pamjet e Mbappe bëhen virale, një bukuroshe lë sulmuesin me gojë hapur. Zbulohet identiteti i saj

VIDEO/ Pamjet e Mbappe bëhen virale, një bukuroshe lë sulmuesin

Kilian Mbape ka nisur para kohe pushimet, pasi nuk ishte grumbulluar nga Luis Enrike për ndeshjen e fundit të kampionatit.

Ndaj sulmuesi francez ka menduar që të kalojë këtë periudhë me familjarët dhe miqtë e tij.

Një video e pushimeve të tij po bën xhiron e rrjetit, pasi tregon Mbape të mahnitur pas një bukurosheje që po kalonte para tij duke mbajtur një flamur francez në një lokal në Kanë.

Mbape fillimisht nuk e vuri re atë, pasi po bisedonte me Dembele,  pro pastaj mimika e fytyrës la të kuptonte se sulmuesi francez u shtang nga vajza që kishte përpara.

Përdoruesit e internetit kanë gjetur me shpejtësi për kë bëhej fjalë dhe në rrjet është shpërndarë profili i bukuroshes Lea, e cila duket se është ajo që “hipnotizoi” Mbape në videon e mësipërme.

VIDEO/ Pamjet e Mbappe bëhen virale, një bukuroshe lë sulmuesin

 

 

 

EMISIONET