VIDEO/ Kualifikimi në EURO 2024, Edi Rama pret ekipin Kombëtar në Kryeministri

Kryeministri Edi Rama, pas festës së organizuar për nder të Kombëtares dhe suskesin e saj për kualifikimin në finalet e Evropianit të vitit të ardhshëm në Gjermani, ka pritur paraditen e sotmë në zyrën e tij heronjtë e ëndrrës kuqezi.

EMISIONET