Video/ Duel argjentinasish në tenis. Dybala sfidon Correa-n

Paulo Dybala dhe Tucu Correa po shfrytëzojnë ditët e pushimeve duke i kaluar në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe të familjeve respektive.

Pas kërcimit në barkë me bashkëshortet e tyre, dy sulmuesit u zhvendosën në një fushë tenisi duke treguar aftësitë në një sport që nuk është pika më e forte e tyre.

Video e hedhur në rrjetet sociale sjell një përmbledhje të ndeshjes në një fushë profesionistësh. Kush fiton? Ndiqeni deri në fund madje mos humbisni as festimin…

EMISIONET