VIDEO/ Arnautovic gjen rrugën drejt rrjetës dhe zhbllokon Inter-Atletico Madrid

VIDEO/ Arnautovic gjen rrugën drejt rrjetës dhe zhbllokon

Inter-Atletico Madrid po përballen në kuadër të takimit të parë të raundit të 1/8-ave të Champions League.

Ritmi në pjesën e parë të takimit në “San Siro” u diktua nga “zikaltërit”, të cilët patën raste të shumta për të shënuar, megjithatë fraksioni hapës u mbyll me porta të paprekura.

U desh minuta e 79’ kur Arnautovic, i cili kishte tentuar për raste të shumta, që të gjente rrugën drejt rrjetës, duke i dhënë avantazhin skuadrës së Inzaghi-t.EMISIONET