Totti baba për herë të katërt me të fejuarën romane që zëvendësoi Blasi-n

Totti baba për herë të katërt me të fejuarën

Noemi Bochi shtatzënë me Francesco Totti-n. E fejuara e ish kapitenit të Romës që u bë shkak për divorcin e tij nga Ilary Blasi mund te jetë shtatzënë edhe pse lajmi nuk ka asnjë konfirmim zyrtar.

Informacionet kanë rrjedhur në media dhe lajmin e bën të ditur "Corriere Della Sera" që thekson se shumë shpejt Bochi do të sjellë në jetë fëmijën e tretë. 

Nëse lajmi rezulton i vërtetë, atëherë ky do të jetë fëmija i katërt për ish-sulmuesin që po jeton me bionden romane që prej muajit shkurt të këtij viti. 

 

EMISIONET