Tifozi brazilian bën shqiponjën në sy të tifozëve dhe lojtarëve serbë (VIDEO)

Tifozi brazilian bën shqiponjën në sy të tifozëve dhe

Me shqiponjën dykrenare në shkallët e stadiumit. Tifozi brazilian bën një gjest të papritur për të provokuar disi tifozët e Serbisë që në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin 80 mijë vendësh të Lusail.

Në video shihet një tifoz që pas ndeshjes, teksa lojtarët e Serbisë po përshëndesnin mbështetësit e tyre, ka zgjedhur që të bëjë shqiponjën.

Shikojeni!

EMISIONET