Skandal te Bayerni i Mynihut, Nagelsmann kërkon spiunin në skuadër

Skandal te Bayerni i Mynihut, Nagelsmann kërkon spiunin në
Trajneri i Bayern Munchen, Julian Nagelsmann i ka habitur të gjithë në konferencën e shtypit në prag të transfertës së Leverkusenit. Numri 1 i stolit të kampionëve e nisi fjalën e tij duke theksuar se spiunët janë specie e mbrojtur dhe është një mision shumë i komplikuar zbulimi i tyre. Në vijim, ai është më i drejtëpëdrejtë duke theksuar:

“Jam shumë i bezdisur. Mendoj shumë sepse pyes veten se çfarë bën me informacionet që nxjerr? Çfarë shpreson të arrijë? Cili është motivi që ka?”.

Shunë i qartë Nagelsmann. Ai aludon për një lojtar apoi anëtar të stafit që sipas tij nxjerr informacionet nga dhoma e zhveshjes në publik.

EMISIONET