Shqipëri-Ishujt Faroe, FSHF tregon detajet për festën e Kombëtares kuqezi

Shqipëri-Ishujt Faroe, FSHF tregon detajet për festën e

Shqipëria po bëhet gati për festën e madhe, atë të kualifikimit për herë të dytë në një event të madh si Europiani.

Kuqezinjve u mjafton një pikë për të ruajtur vendin e parë në grup dhe gjasat janë të mëdha ndaj një rivali si Ishujt Faroe.

Sa i takon festës, Federata Shqiptare e Futbollit ka treguar detajet.

Gjithçka nis në orën 17.45 me hyrjen e tifozëve dhe përfundon në mesnatë me fishekzjarre. ”Bëhuni gati për festën! Të gjitha detajet në  ???????? ???????? ???????? ???????? ????????, ???? ????????????????????????̈???????????? ????????????”- Shkruan FSHF.

EMISIONET