Shikoni se si Tuchel dhe Conte rrezikojnë përplasjen fizike (Video)

Shikoni se si Tuchel dhe Conte rrezikojnë përplasjen fizike (Video)

Në fundin e ndeshjes Chelsea-Tottenham teksa Antonio Conte dhe Thomas Tuchel shtrënguan duart pas një sfide të nxehtë, gjermani i kërkoi italianit ta shikonte në sy dhe më pas shikoni se çfarë ndodhi. 

Dy trajnerët u kapën fillimisht me duar në rastin e golit të barazimit të parë të Tottenham ndërsa më pas Tuchel festoi në zonën e miqve në rastin e golit të dytë duke nxehur edhe më shumë situatën.

Ndeshja mes Chelseat dhe Tottenham u mbyll në barazim 2-2 pasi Harry Kane shënoi golin e miqve në minutën e 96.

 

EMISIONET