Shikoni se si Rudiger tallet me kundërshtarin që pak minuta më vonë iu kundërpërgjigj me…gol

Shikoni se si Rudiger tallet me kundërshtarin që pak minuta më

Do të duhej të ishte lideri i Gjermanisë por Antonio Rudiger nuk ka arritur ta bëjë një gjë të tillë madje në ndeshjen e fundit, atë kundër Japonisë, qëndërmbrojtësi i Real Madrid është bërë protagonist i një episodi aspak të bukur për t’u parë.

Gjatë një dueli me autorin e golit të dytë Asano, i cili vetëm pak minuta më vonë do të merrte hak në mënyrën më të mirë të mundshme, me një gol që ngriu gjermanët dhe vetë Rudiger. Shikoni se si Rudiger tallet me kundërshtarin duke imituar fizikun dhe mënyrën e tyre të vrapimit.

 

 

EMISIONET