Roma shkel në barin e Arenës Kombëtare (Video)

Roma shkel në barin e Arenës Kombëtare (Video)

Autobusi me lojtarët e Romës dhe trajnerin Jose Mourinho u ankorua në stadium rreth orës 18.00. 

Ndërkohë qe trajneri dhe kapiteni u paraqitën përoara mediave në konferencën e shtypit, skuadra inspektoi stadiumin e ndeshjes. 

EMISIONET