Rikthim në origjinë, Pogba vishet bardhezi

Rikthim në origjinë, Pogba vishet bardhezi

Paul Pogba rikthehet zyrtarisht te Juventusi 5 vite pas largimit te Man. United për 100 milionë euro.

Bardhezinjtë dhe stafi i agjencisë që menaxhon lojtarin, gjetën gjuhën e përbashkët për të nisur bashkëpunimin. 

Mesfushori u largua me parametra zero nga Manchester United ku në 5 sezone nuk arriti të plotësonte pritshmëritë me fanellën e kuqe dhe në fund të këtij sezoni nuk e rinovoi kontratën me "Djajtë".

Mesfushori do të vihet nën urdhrat e trajnerit Masimilliano Allegri në fillim të muajit korrik. 

EMISIONET