Pritja e Kombëtares në stadium, Sylvinho falenderon lojtarët dhe flet shqip: Mirëmbrëma, si kaluat

Pas përfundimit të ndeshjes me Ishujt Faroe, kombëtares i është bërë një pritje në stadiumin ‘’Air Albania’’.

I pari që u mirëprit nga tifozët e pranishëm ishte trajneri Sylvinho, i cili foli edhe shqip.

‘’Mirëmbrëma, si kaluat’’ ishin fjalët në shqip që tha Sylvinho.

Më pas trajneri Sylvinho falenderoi të gjithë lojtarët, stafinm federatën dhe presidentin Duka.

 

EMISIONET