Prisja më shumë nga Griezmann dhe Mbappé, Sulçe komplimentin modelen

E ftuar në  “Euro 2020" në RTV Ora, Greis Grabova, është shprehur se priste më shumë nga Kylian Mbappé dhe Antoine Griezmann.

Ndërkohë pasi  ka bërë këtë moment, Aktin Sulçe, i është drejtuar moderatores Albana Bejko duke i thënë se Grabovën do e marrë në “Sport Magazinë”, pasi sipas tij kjo e fundit ka thjeshtësinë që u mungon futbollistëve.

Grabova: Nuk është se e kam specifikuar por prisja më tepër nga Griezmann dhe Mbappé.

Sulçe: Greisin do ma lejosh ta marrë te “Sport Magazinë” pasdite. Greisi ka atë thjeshtësinë që u mungon shumë futbollistëve. Ka një mendim të pastër.  

EMISIONET