Ndizet Stambolli për Mertens dhe Torreira, dy blerjet e fundit të Galatasaray

Ndizet Stambolli për Mertens dhe Torreira, dy blerjet e fundit të

Lucas Torreira dhe Dries Mertens janë veshur me fanellën e Galatasaray, një nga skuadrat me tifon më të zjarrtë të Turqisë.

Blerja e dy lojtarëve nga Serie A ka ndezur entuziazmin e mbështetësve verdhekuq të ekipit më të titulluar të Turqisë që kërkon të rikthehet tek titulli kampion pas një sezoni ku dominoi Trabzonspor.

Shikoni se si i presin dy lojtarët e rinj në afërsi të urës së Bosforit.

 

 

EMISIONET